Warszawa- Kurs Kinesiotaping dla Instruktorów i Trenerów CKTT 30 LISTOPADA 2019

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 590,00 zł 590.00

ilość szt.
Producent: Kinesio
Kod produktu: 6905-577D3_20170102095718

Opis


Dlaczego Kinesio?

Metoda Kinesio Taping jest powszechnie uznaną, stosowaną na całym świecie praktyką wykorzystującą elastyczność terapeutycznej taśmy. Kinesio Taping był szeroko stosowany przez najlepszych sportowców podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i Londynie. Wykorzystywany jest w klinikach, szpitalach, na uczelniach wyższych, w szkołach średnich i w profesjonalnych zespołach sportowych.

Taśma Kinesio Tex jest wolna od lateksu, co pozwala na noszenie jej na skórze przez kilka dni. Jest bezpieczna dla osób w każdym wieku, zarówno dla dzieci jak i osób starszych. Stosować ją można w zależności od potrzeb w różnych konfiguracjach, zarówno w celu wsparcia aparatu ruchu, jak i zapobiegania urazom. Metoda Kinesio Taping delikatnie podnosi warstwy skóry i dołączonej do niej powięzi pokrywającej mięśnie, dzięki czemu krew i inne płyny ustrojowe mogą poruszać się swobodniej w okolicy mięśni przyspieszając lokalny metabolizm.

Jest to jedyna metoda elastycznego plastrowania terapeutycznego z systemem edukacji, który istnieje od ponad 30 lat. Kinesio jest oryginalną metodą, która odnosi sukcesy przez ponad ćwierć wieku. Możesz mieć pewność, że kurs, który wybrałeś jest w  sprawdzony i cieszy się zaufaniem na całym świecie.

 

Korzyści:

Oba poziomy kursu CKTT  prowadzone są przez Certyfikowanych Instruktorów i Praktyków Metody Kinesio Taping CKTP. Wyłącznie CKTP mogą przedstawić całą wiedzę, opinie i inne korzyści płynące ze stosowania metody oferowanej przez dr Kenzo Kase i Stowarzyszenie Kinesio Taping.

Jeśli jesteś czynnym sportowcem, instruktorem, trenerem lub pasjonatem sportu, poziom 1 podstawowy kursu jest właśnie dla ciebie!

Poziom 2 zaawansowany bazuje na aplikacjach poznanych na pierwszym module i wprowadza inne techniki wykorzystywane między innymi w urazach sportowych.

Po ukończeniu obu poziomów szkolenia (podstawowy i zaawansowany) możesz przystąpić do egzaminu i zostać Certyfikowanym Technikiem Kinesio Tapingu CKTT. CKTT wykorzystują wiedzę zdobytą na kursie w swojej zawodowej praktyce podnosząc jednocześnie jej rangę. W ten sposób możesz pomagać zarówno sobie jak i innym dbać o bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu, osiągać założone cele czy przyspieszać rekonwalescencję i redukować ból.

Ten kurs ma na celu wprowadzenie uczestników w podstawowe zagadnienia metody Kinesio Taping, wyjaśnienie i przedstawienie najczęściej stosowanych aplikacji.

 

Zapisz się już dziś!

 

 

POZIOM 1

Ten moduł przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych poznaniem Metody Kinesio Taping

 

Uczestnicy szkolenia otrzymują:

- skrypt
- 6 gotowych aplikacji typu Pre-Cut
- 1 rolkę taśmy Kinesio Tex Classic

 

W trakcie 2 godzin szkolenia instruktorzy przedstawiają 5 z poniższych aplikacji Kinesio Pre-Cut:

- Dolny odcinek kręgosłupa
- Bark
- Nadgarstek
- Staw skokowy
- Szyja
- Kolano
- Stopa
- Łokieć

 

POZIOM 2

Ten moduł skierowany jest do Trenerów Personalnych, Trenerów Przygotowania Motorycznego, Instruktorów Fitness i innych profesji.

 

Uczestnicy szkolenia otrzymują:

- skrypt
- 3 rolki taśmy Kinesio Tex Classic
- Egzamin na CKTT
- Rok członkostwa w KTAI

 

4 godzinne szkolenie obejmujące 2 poziom kursu CKTT skupia się na przedstawieniu wybranych aplikacji w przypadku 10 najczęstszych dolegliwości takich jak:

- Zapalenie ścięgna Achillesa
- Uraz mięśni kulszowo-goleniowych
- Naciągnięcie więzadła pachwinowego
- Uraz stawu ramiennego
- Skręcenie stawu skokowego z obrzękiem
- Uraz zginaczy stawu biodrowego
- Syndrom pasma biodrowo-piszczelowego
- Uraz mięśni podudzia
- Hipermobilność stawu ramiennego

 

 

UWAGI TECHNICZNE!

PROSIMY O PODAWANIE IMIENIA I NAZWISKA ORAZ MIEJSCA I DATY KURSU W TYTULE PRZELEWU. Przykład poniżej:

Jan Kowalski, Lublin 6-7 Luty 2016

Każdemu domyślnie wystawiamy paragon. Jeśli ktoś życzy sobie fakturę prosimy również o przesłanie takiej informacji wraz z niezbędnymi danymi do jej wystawienia na: ag@kinesio.com.pl
Zmiana paragonu na fakturę jest możliwa wyłącznie do 7 dni od wystawienia paragonu!

 

INFORMACJE O NASZYCH INSTRUKTORACH ZNAJDĄ PAŃSTWO W ZAKŁADCE INSTRUKTORZY:

http://kinesio.com.pl/pl/i/Instruktorzy/29

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl