Bestsellery
  Kinesio Tex Classic 5cm x 4m
Kinesio Tex Classic 5cm x 4m
35,00 zł
Kinesio Tex Gold FP 5cm x 5m
Kinesio Tex Gold FP 5cm x 5m
45,00 zł
Zestaw promocyjny Kinesio
Zestaw promocyjny Kinesio
105,00 zł 90,00 zł
Kinesio Tex Classic 5mx31,5m
Kinesio Tex Classic 5mx31,5m
200,00 zł
Zestaw Promocyjny Kinesio
Zestaw Promocyjny Kinesio
135,00 zł 120,00 zł
szt.
Stowarzyszenie

O stowarzyszeniu

KinesioTaping Association (KTA) to stowarzyszenie z siedzibą w USA, założone przez Dr. Kenzo Kase, by propagować ideę KinesioTapingu oraz by stwarzać możliwości wymiany doświadczeń i wiedzy wśród terapeutów, którzy stosują KinesioTaping w swojej praktyce fizjoterapeutycznej. Od prawie trzydziestu lat co roku odbywa się międzynarodowe sympozjum KinesioTaping, które początkowo było zwoływane w Japonii a od połowy lat 2000 na całym świecie. Przyjeżdżają na nie praktycy naszej metody z całego świata jak i instruktorzy KTA by zaprezentować wyniki swoich badań w mijającym roku. Stanowi to świetną platformę wymiany doświadczeń i pozwala rozwijać się naszej metodzie od ponad 30 lat.

By dać podobną możliwość fizjoterapeutom z Polski, Kinesio Polska oraz KTA Polska w 2013 roku zorganizowały pierwszą Ogólnopolską Konferencję KinesioTaping, która odbyła się w dniach 15-17.XI. w Lublinie. Gosciem honorowym był sam twórca metody - Dr. Kenzo Kase. Na Konferencję przybyło ponad 150 osób z całej Polski co dało zaczyn wspaniałej idei corocznych spotkań w tej formule. Dr. Kenzo Kase jak i nasi instruktorzy prowadzili warsztaty a młodzi adepci KinesioTapingu prezentowali swoje badania i doświadczenia z metodą.

Zapraszamy do czynnego udziału w badaniach nad metodą KinesioTaping (dotujemy darmowymi taśmami najciekawsze propozycje badań) i uczestnictwo w naszych kursach oraz corocznej Konferencji. 5

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl