O Nas

"Mówią, że imitacja jest największą formą pochwały."

Nie znoszę się nie zgadzać, ale gdy pracujesz ciężko by coś osiągnąć staje się to zniechęcające do dalszej pracy gdy ktoś zabiera to nad czym tak ciężko pracowałeś. Zwłaszcza gdy ktoś próbuje zaślepić i zmylić opinię publiczną.

Gdy stworzyłem Kinesio® Text Gold oraz metodę Kinesiotapingu prawie 40ci lat temu, nie wyobrażałem sobie tak szerokiego zainteresowania oraz akceptacji moich pomysłów. Przy tak wielkim sukcesie trzeba jednak stawić czoła wielkim przeciwnościom. W obecnych czasach wiele firm próbuje zarobić szybkie pieniądze na reputacji oraz marce Kinesio®, którą stworzyliśmy na rynku medycyny sportowej, rehabilitacji oraz w użytku codziennym.

Przy zalewie wielu form podróbek "kinesiotapingu" chciałbym raz na zawsze wyjaśnić tę sprawę. Te podróbki podszywające się pod nazwę Kinesio® nie są i nigdy nie będą oryginalne.Więc gdy wiele takich firm pokazuje się na rynku jak i z niego znika, przekonuję Was do zaufania marce najbardziej znanej w świecie i w kręgu terapii plastrami elastycznymi - Kinesio®.

Możecie się bronić przed tanimi podróbkami kupując bezpośrednio u nas, bądź u naszych zaprzyjaźnionych dystrybutorów. Nie zadowalajcie się drugorzędnymi produktami, gdy zdrowie Wasze czy Waszych pacjentów oraz reputacja mogą być nadszarpnięte.

Zapraszam na globalną stronę stowarzyszenia www.kinesiotaping.com
 
 
 
 
Z poważaniem
Dr Kenzo Kase
 
 
 
Kinesio Polska działa aktywnie od 2009 roku. Organizujemy kursy dla fizjoterapeutów, masażystów i lekarzy ze stosowania w praktyce metody KinesioTaping oraz sprzedajemy taśmy Kinesio Tex, które są używane podczas pracy z tą metodą.
 
Kursy odbywają się w całej Polsce, często przy współpracy z uczelniami wyższymi oraz firmami szkoleniowymi.
 
Od 2013 roku organizujemy coroczną ogólnopolską konferencję KinesioTaping, na której prezentowane są najnowsze badania nad wykorzystaniem metody oraz naszych taśm. Prezentują te badania zaproszeni goście z zagranicy oraz absolwenci naszych kursów z Polski.
 
Zapraszamy do współpracy!
 
Kinesio Polska
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl