Fizjoterapeuci

POLECANI FIZJOTERAPEUCI

chcesz znaleźć się na liście? napisz ag@kinesio.com.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------


 
Roman Zbierski
+48 721 121 501
fizjocar@gmail.com
www.fizjocar.pl
 LUBLIN
 Od 2015 roku jestem magistrem fizjoterapii. Prowadzę swoją mobilną działalność na terenie Lublina. Współpracuję z kilkoma punktami medycznymi. 
----------------
Magdalena Choroś
+48 696 235 607
madzia1703@gmail.com
 
WARSZAWA
 Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. W trakcie studiów odbyłam praktyki zawodowe oraz ćwiczenia kliniczne w wielu placówkach medycznych. Pracowałam zarówno z osobami dorosłymi jak i z dziećmi. W przyszłości zamierzam poszerzać swoją wiedzę i umiejętności związane z Kinesiotapingiem. Cechuje mnie pracowitość i dokładność.

----------------

Karol Śliwiński
+48 666 599 151
karolsliwowski@gmail.com
 
GDAŃSK
 

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem AWFiS w Gdańsku. Zajmuje się pracą z pacjentami w celu kompleksowego leczenia ich bólu i dysfunkcji narządu ruchu. Moje doświadczenie zdobywałem poprzez kilkuletnią pracę w placówkach w woj. pomorskim oraz działając prywatnie. Obecnie prowadzę własny gabinet. Cały czas kształcę się zawodowo i odbywam szkolenia z nowoczesnych metod fizjoterapii.

----------------

Mateusz Olasek
+48 664 414 242
olas204@wp.pl
 
ZGIERZ
 

Witam serdecznie nazywam się Olasek Mateusz, od 10 lat pracuję jako fizjoterapeuta, na co dzień pracuję w jednym ze Zgierskich szpitali gdzie głównie zajmuję się przypadkami neurologicznymi i ortopedycznymi. W swojej niedługiej karierze miałem również przyjemność pracować z rugbystami Budowlanych Łódź oraz kadrą Polski rugby 7 kobiet z którą byłem na mistrzostwach europy.

----------------

Sławomir Sokół
+48 608 188 201
s3home.pl
 
OTWOCK
 

 

Absolwent renomowanej szkoły fizjoterapii w Konstancinie-Jeziornej, doświadczenie od 1986 roku w reh. sportowej, Wykładowca w szkole masażu, Specjalista w zaopatrzeniu ortopedycznym międzynarodowy cert. DJO. ABSOLWENT KT3 w ORTOPEDII

 

----------------

Sebastian Jeruszka
+48 512 263 099
sebastianjeruszka@gmail.coml
www.klinikajurajska.pl
CZĘSTOCHOWA
 

 

W gabinecie zajmuje się rehabilitacją ortopedyczną, stomatologiczną, sportową dzieci i dorosłych. Wykorzystuje techniki tak: terapia manualna, manipulacja powięziowa, techni tkanek głębokich, metoda Bobath, KINESIOTAPING, trening motoryczny.

 

----------------

Marta Pokorska
607 250 914
kontakt@maseko.net
www.maseko.net
WARSZAWA, ŁÓDŹ
 

 Rehabilitantka ruchowa ze specjalnością masaż i odnowa biologiczna oraz gimnastyka korekcyjna. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness. Nauczyciel akademicki na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Autorka artykułów związanych z masażem i fizjoterapią dla czasopisma kosmetycznego Cabines.

Miłośniczka masażu, kinesiotapingu, naturalnej kosmetyki oraz strukturalnej pracy z ciałem.

 

----------------

Angelika Kuczaj-Potaczek
698-195-096
angkuc@wp.pl
 
NIEDŹWIEDŹ k/MSZANY DOLNEJ
 

Jestem absolwentką AWF Kraków z tytułem magistra fizjoterapii i instruktora odnowy biologicznej. Praktykę zawodową zdobywałam w wielu placówkach medycznych i gabinetach masażu. Prowadzę działalność w postaci własnego gabinetu FIZJO-SPA, który posiada bogatą ofertę zabiegów fizjoterapeutycznych oraz szeroki wachlarz zabiegów z zakresu SPA. Systematycznie poszerzam swoją wiedze i podnoszę kwalifikacje dzięki licznym kursom fizjoterapeutycznym i kosmetycznym. Aktualnie mój gabinet współpracuje z klientami indywidualnymi, ośrodkami medycznymi, gabinetami kosmetycznymi , sportowcami i firmami oferując profesjonalną rehabilitację i relaksację.

 

 ----------------

Aleksandra Cyran
576-894-533
aleksandra_cyran92@wp.pl
 
SZCZERCÓW/PAJĘCZNO
 

Jestem absolwentką fizjoterapii SAN w Łodzi. Praktykę zawodową zdobywałam w szpitalach i placówkach woj. łódzkiego i śląskiego. Zajmuję się pacjentami z zespołami bólowymi różnego pochodzenia, prowadzeniem ćwiczeń indywidualnych, korekcją wad postawy, masażem leczniczym, igłoterapią oraz kinesiotapingiem. Terapia indywidualnie dostosowana jest do rodzaju zaburzeń. Obecnie zajmuje się również zaopatrzeniem ortopedycznym.

 

 ----------------

 Kaja Brześcińska
793-692-205 
kaja.brzescinska@gmail.com 
www.healthyzonebykaya.blogspot.com 
KRASNYSTAW/ZAMOŚĆ

Nazywam się Kaja Brześcińska i jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną, trenerem personalnym oraz instruktorem fitness. Ukończyłam studia wyższe ze stopniem magistra fizjoterapii w Lublinie. Na co dzień pracuję z kobietami w ciąży i po porodzie. Ciągle się dokształcam poprzez uczestniczenie w szkoleniach i konferencjach. Swoje doświadczenie wykorzystuję w pracy przy terapii rozejścia mięśni prostych brzucha,gdzie również stosuję kinesiotaping.Dodatkowo zajmuję się terapią nietrzymania moczu,masażem relaksacyjnym także u kobiet w ciąży,Masażem Shantala i masażem sensorycznym u dzieci oraz treningami personalnymi dla kobiet w ciąży i po porodzie.

Zapraszam na fanpage na fb Healthy Zone – Trener i Fizjoterapeuta Uroginekologiczny.

 ---------------

MIEJSCE NA CIEBIE
 
 
 
 
 

 Chce się tutaj znaleźć? Napisz na ag@kinesio.com.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl