Bestsellery
  Kinesio Tex Classic 5cm x 4m
Kinesio Tex Classic 5cm x 4m
35,00 zł
Kinesio Tex Gold FP 5cm x 5m
Kinesio Tex Gold FP 5cm x 5m
45,00 zł
Zestaw promocyjny Kinesio
Zestaw promocyjny Kinesio
105,00 zł 90,00 zł
szt.
Kinesio Tex Performance+
Kinesio Tex Performance+
57,00 zł
Kinesio Tex Classic 5mx31,5m
Kinesio Tex Classic 5mx31,5m
200,00 zł
Zestaw Promocyjny Kinesio
Zestaw Promocyjny Kinesio
135,00 zł 120,00 zł
szt.
Fizjoterapeuci

POLECANI FIZJOTERAPEUCI

chcesz znaleźć się na liście? napisz ag@kinesio.com.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------


 
Roman Zbierski
+48 721 121 501
fizjocar@gmail.com
www.fizjocar.pl
 LUBLIN
 Od 2015 roku jestem magistrem fizjoterapii. Prowadzę swoją mobilną działalność na terenie Lublina. Współpracuję z kilkoma punktami medycznymi. 
----------------
Magdalena Choroś
+48 696 235 607
madzia1703@gmail.com
 
WARSZAWA
 Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. W trakcie studiów odbyłam praktyki zawodowe oraz ćwiczenia kliniczne w wielu placówkach medycznych. Pracowałam zarówno z osobami dorosłymi jak i z dziećmi. W przyszłości zamierzam poszerzać swoją wiedzę i umiejętności związane z Kinesiotapingiem. Cechuje mnie pracowitość i dokładność.

----------------

Karol Śliwiński
+48 666 599 151
karolsliwowski@gmail.com
 
GDAŃSK
 

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem AWFiS w Gdańsku. Zajmuje się pracą z pacjentami w celu kompleksowego leczenia ich bólu i dysfunkcji narządu ruchu. Moje doświadczenie zdobywałem poprzez kilkuletnią pracę w placówkach w woj. pomorskim oraz działając prywatnie. Obecnie prowadzę własny gabinet. Cały czas kształcę się zawodowo i odbywam szkolenia z nowoczesnych metod fizjoterapii.

----------------

Mateusz Olasek
+48 664 414 242
olas204@wp.pl
 
ZGIERZ
 

Witam serdecznie nazywam się Olasek Mateusz, od 10 lat pracuję jako fizjoterapeuta, na co dzień pracuję w jednym ze Zgierskich szpitali gdzie głównie zajmuję się przypadkami neurologicznymi i ortopedycznymi. W swojej niedługiej karierze miałem również przyjemność pracować z rugbystami Budowlanych Łódź oraz kadrą Polski rugby 7 kobiet z którą byłem na mistrzostwach europy.

----------------

Sławomir Sokół
+48 608 188 201
s3home.pl
 
OTWOCK
 

 

Absolwent renomowanej szkoły fizjoterapii w Konstancinie-Jeziornej, doświadczenie od 1986 roku w reh. sportowej, Wykładowca w szkole masażu, Specjalista w zaopatrzeniu ortopedycznym międzynarodowy cert. DJO. ABSOLWENT KT3 w ORTOPEDII

 

----------------

Sebastian Jeruszka
+48 512 263 099
sebastianjeruszka@gmail.coml
www.klinikajurajska.pl
CZĘSTOCHOWA
 

 

W gabinecie zajmuje się rehabilitacją ortopedyczną, stomatologiczną, sportową dzieci i dorosłych. Wykorzystuje techniki tak: terapia manualna, manipulacja powięziowa, techni tkanek głębokich, metoda Bobath, KINESIOTAPING, trening motoryczny.

 

----------------

Marta Pokorska
607 250 914
kontakt@maseko.net
www.maseko.net
WARSZAWA, ŁÓDŹ
 

 Rehabilitantka ruchowa ze specjalnością masaż i odnowa biologiczna oraz gimnastyka korekcyjna. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness. Nauczyciel akademicki na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Autorka artykułów związanych z masażem i fizjoterapią dla czasopisma kosmetycznego Cabines.

Miłośniczka masażu, kinesiotapingu, naturalnej kosmetyki oraz strukturalnej pracy z ciałem.

 

----------------

Angelika Kuczaj-Potaczek
698-195-096
angkuc@wp.pl
 
NIEDŹWIEDŹ k/MSZANY DOLNEJ
 

Jestem absolwentką AWF Kraków z tytułem magistra fizjoterapii i instruktora odnowy biologicznej. Praktykę zawodową zdobywałam w wielu placówkach medycznych i gabinetach masażu. Prowadzę działalność w postaci własnego gabinetu FIZJO-SPA, który posiada bogatą ofertę zabiegów fizjoterapeutycznych oraz szeroki wachlarz zabiegów z zakresu SPA. Systematycznie poszerzam swoją wiedze i podnoszę kwalifikacje dzięki licznym kursom fizjoterapeutycznym i kosmetycznym. Aktualnie mój gabinet współpracuje z klientami indywidualnymi, ośrodkami medycznymi, gabinetami kosmetycznymi , sportowcami i firmami oferując profesjonalną rehabilitację i relaksację.

 

 ----------------

Aleksandra Cyran
576-894-533
aleksandra_cyran92@wp.pl
 
SZCZERCÓW/PAJĘCZNO
 

Jestem absolwentką fizjoterapii SAN w Łodzi. Praktykę zawodową zdobywałam w szpitalach i placówkach woj. łódzkiego i śląskiego. Zajmuję się pacjentami z zespołami bólowymi różnego pochodzenia, prowadzeniem ćwiczeń indywidualnych, korekcją wad postawy, masażem leczniczym, igłoterapią oraz kinesiotapingiem. Terapia indywidualnie dostosowana jest do rodzaju zaburzeń. Obecnie zajmuje się również zaopatrzeniem ortopedycznym.

 

 ----------------

 Kaja Brześcińska
793-692-205 
kaja.brzescinska@gmail.com 
www.healthyzonebykaya.blogspot.com 
KRASNYSTAW/ZAMOŚĆ

Nazywam się Kaja Brześcińska i jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną, trenerem personalnym oraz instruktorem fitness. Ukończyłam studia wyższe ze stopniem magistra fizjoterapii w Lublinie. Na co dzień pracuję z kobietami w ciąży i po porodzie. Ciągle się dokształcam poprzez uczestniczenie w szkoleniach i konferencjach. Swoje doświadczenie wykorzystuję w pracy przy terapii rozejścia mięśni prostych brzucha,gdzie również stosuję kinesiotaping.Dodatkowo zajmuję się terapią nietrzymania moczu,masażem relaksacyjnym także u kobiet w ciąży,Masażem Shantala i masażem sensorycznym u dzieci oraz treningami personalnymi dla kobiet w ciąży i po porodzie.

Zapraszam na fanpage na fb Healthy Zone – Trener i Fizjoterapeuta Uroginekologiczny.

 ---------------

MIEJSCE NA CIEBIE
 
 
 
 
 

 Chce się tutaj znaleźć? Napisz na ag@kinesio.com.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl